dobry-start-GRADIENT1

Już przed rozpoczęciem studiów poznajesz informacje oraz umiejętności, które będą Ci przydatne w trakcie Twojego studiowania. Warsztaty, szkolenia, praca w grupach, a także prezentacje Uczelni – to wszystko czeka właśnie na Ciebie!

co przygotowaliśmy?

KOŁA ZAINTERESOWAŃ

Podczas Wyprawy Adapciak możesz wziąć udział w kołach zainteresowań. Jest to nic innego, jak spotkania w luźnej i przyjaznej atmosferze z Twoimi rówieśnikami lub starszymi studentami, którzy chętnie podzielą się swoimi pasjami. Może to właśnie dzięki nim poznasz wiele możliwości, które daje studiowanie?

WARSZTATY I SZKOLENIA

Dzięki udziale w naszych warsztatach i szkoleniach zdobędziesz szansę, aby w przyjemny sposób zgłębić wiedzę, dzięki której będziesz o krok do przodu od swoich kolegów z grup dziekańskich.

PREZENTACJA PANEUROPY I UCZELNI

Dzięki nam dowiesz się kilku istotnych rzeczy o naszej Uczelni, które sprawią, że pierwszego dnia będziesz czuł się jak u siebie. Nie omieszkamy również powiedzieć paru słów o naszej Organizacji. Dowiesz się, ile okien znajduje się w naszym biurze, które znajduje się w Sali 02B. Poznasz tajemne przejście aby tam trafić. Możesz też liczyć na solidną garść informacji na temat tego, czym właściwie jest Paneuropa i czym się zajmujemy.

Wyprawa Adapciak 2020