dobry-start-GRADIENT

Już przed rozpoczęciem studiów poznajesz informacje oraz umiejętności, które będą Ci przydatne w trakcie Twojego studiowania. Warsztaty, szkolenia, a także prezentacje Uczelni – to wszystko czeka właśnie na Ciebie!

co przygotowaliśmy?

zainteresowania-1-nbfjhdxtnzzqicqipuhuv84y8yn5ar375s0v5e6g5g

Koła zainteresowań

Podczas Wyprawy Adapciak możesz wziąć udział w kołach zainteresowań. Jest to nic innego, jak spotkania w luźnej i przyjaznej atmosferze z Twoimi rówieśnikami lub starszymi studentami, którzy chętnie podzielą się swoimi pasjami. Może to właśnie dzięki nim poznasz wiele możliwości, które daje studiowanie?

gra

GRA
EKONOMICZNA

Co przygotuje Cię lepiej przed rozpoczęciem studiów niż gra ekonomiczna? Z tej okazji przeprowadzimy dla Was grę, która zadba o odpowiednią porcję treningu dla głów i obudzenie żyłki milionera drzemiącej w każdym z nas.

kariera-nbeue9m97hoti2khayv6omib4c08o0rjbqz2lj8sig

Wizyta władz uczelni

Jak co roku będzie okazja, aby poznać najwyższych przedstawicieli naszej Uczelni. Uwierzcie nam, warto wybrać się na to spotkanie.

książka-nbfjb4ck3rex3xu7b4ze8t2bohj1ze7margbyzgxms

Warsztaty i szkolenia

Dzięki udziale w naszych warsztatach i szkoleniach zdobędziesz szansę, aby w przyjemny sposób zgłębić wiedzę, dzięki której będziesz o krok do przodu od swoich kolegów z grup dziekańskich. Będziemy też gościć przedstawicieli Camp America, którzy opowiedzą jak wyjechać do USA na kilka miesięcy i połączyć zwiedzanie z pracą.

szkolenia-nbeue9m97hoti2khayv6omib4c08o0rjbqz2lj8sig

PREZENTACJA PANEUROPY I UCZELNI

Dzięki nam dowiesz się kilku istotnych rzeczy o naszej Uczelni, które sprawią, że pierwszego dnia będziesz czuł się jak u siebie.  Nie omieszkamy również powiedzieć paru słów o naszej Organizacji. Dowiesz się, ile okien znajduje się w naszym biurze, które znajduje się w Sali 02B. Poznasz tajemne przejście aby tam trafić. Możesz też liczyć na solidną garść informacji na temat tego, czym właściwie jest Paneuropa i czym się zajmujemy.

Zobacz jak bawiliśmy się w poprzednich latach!