dobry-start-GRADIENT

Już przed rozpoczęciem studiów poznajesz informacje oraz umiejętności, które będą Ci przydatne w trakcie Twojego studiowania. Warsztaty, szkolenia, a także prezentacje Uczelni – to wszystko czeka właśnie na Ciebie!

co przygotowaliśmy?

zainteresowania

Koła zainteresowań

Podczas Wyprawy Adapciak możesz wziąć udział w kołach zainteresowań. Jest to nic innego, jak spotkania w luźnej i przyjaznej atmosferze z Twoimi rówieśnikami lub starszymi studentami, którzy chętnie podzielą się swoimi pasjami. Może to właśnie dzięki nim poznasz wiele możliwości, które daje studiowanie?

debaty

Debaty
Oksfordzkie

Świetna zabawa i okazja na sprawdzenia swoich zdolności oratorskich. Dyskutując na wybrany temat, dwie drużyny o przeciwnych poglądach będą starały się przekonać publiczność o słuszności swojej racji. Taka forma wymiany myśli z pewnością wywoła silne emocje oraz wzbudzi ducha rywalizacji.

uczelnia

Wizyta władz uczelni

Jak co roku będzie okazja, aby poznać najwyższych przedstawicieli naszej Uczelni. Porozmawiacie z osobami, które ciężko złapać na Uniwersytecie nawet podczas konsultacji. A uwierzcie – warto je poznać!

kariera

Ścieżka
kariery

Zastanawiasz się co chcesz robić po studiach? Czy Twój  kierunek na pewno jest taki dobry i istotny w dokonywaniu decyzji zawodowych? Wraz ze starszymi kolegami rozwiejemy wszelkie wątpliwości. W ciągu tego spotkania dowiesz się, jak najefektywniej wykorzystać okres studiowania, aby zbudować swoją własną ścieżkę kariery.

książka

Warsztaty i szkolenia

Dzięki udziale w naszych warsztatach i szkoleniach będziesz mieć szansę w przyjemny sposób zgłębić wiedzę z dziedzin takich jak komunikacja, autoprezentacja, czy wielu innych, dzięki którym będziesz o krok do przodu od swoich kolegów z grup dziekańskich.

szkolenia

PREZENTACJA PANEUROPY I UCZELNI

Dzięki nam dowiesz się kilku istotnych rzeczy o naszej Uczelni, które sprawią, że pierwszego dnia będziesz czuł się jak u siebie.  Nie omieszkamy również powiedzieć parę słów o naszej Organizacji. Dowiesz się, ile okien znajduje się w naszym biurze, które znajduje się w Sali 02B. Poznasz tajemne przejście jak tam trafić. Możesz też liczyć na solidną garść informacji na temat tego, czym właściwie jest Paneuropa i czym się zajmujemy.

nie czekaj!

Pamiętaj, że liczba miejsc jest ograniczona.

Zobacz jak bawiliśmy się w poprzednich latach!