przebrania-GRADIENT-nbccv43gysks3hy9b89npr9qqojwhzxo5fq46x0fx0

Przygotowaliśmy dla Ciebie każdy dzień w innym klimacie! Zapoznaj się z tematyką, aby jak najlepiej dopasować i zabrać ze sobą stroje do Zawoi!

Jakie czekają was imprezy?

clover

IRLANDZKA IMPREZA

Przenosimy się do Irlandii, by hucznie świętować Dzień Św. Patryka. Zielone płynne złoto, skrzaty i wszystko, co z tym świętem związane, to temat przewodni pierwszego wieczoru. Mamy nadzieję, że zielone napoje staną się Waszymi ulubionymi i nie oddacie ich tak łatwo po północy.

Venezia elegante

Rozpoczęty za dnia rejs zakończymy w Wenecji, zatopionym mieście, przy blasku zachodzącego słońca. Przywdziejcie suknie i garnitury, wypolerujcie szpilki i wypracujcie krawaty, a swe oblicze ukryjcie pod maskami. Kto wie co na nas czeka tego tajemniczego wieczoru.

usa

AFTER CLASSES

Poczuj się jak student college'u i wybierz się na typową amerykańską imprezę po zajęciach, baw się razem z bractwem,cheerleaderkami i bejsbolistami. A Ty co wlejesz sobie do czerwonego kubeczka?

indie

BOLLYWOOD wedding

Czy chciałaś kiedyś zostać księżniczką? A może Ty chciałbyś zostać indyjskim Arnoldem Schwarzeneggerem? Miłość jak w filmach jest możliwa - już we wrześniu weź udział w castingu do największej bollywoodzkiej produkcji!

movieandchill

MOVIE & CHILL

Movie&chill to czas aby nałożyć na siebie piżamę, albo jakiś luźny dres. Mogą przydać się również jakieś miękkie poduszki, a jeżeli ktoś chce, może zabrać ze sobą nawet coś do przytulania. Tego wieczoru wszyscy będziemy chillować, spędzać miło czas przy rozmowie oraz grać i świetnie się razem bawić.

dzikizachod

Hola, hola kowboju!

Szykujcie się na noc pełną wrażeń i to nie byle jakich - tylko iście kowbojskich. Zakładajcie kapelusze, wpuśćcie jeansy w kowbojki i pędzimy na imprezę w blasku zachodzącego słońca.

DIA DE LOS MUERTOS

¡Hola señor! Czy jesteś gotowy na spotkanie ze swoimi przodkami? Bo oni są gotowi na spotkanie z Tobą! Także nalej sobie tequilli, zagryź nachosem i zawojuj parkiet ognistym flamenco, bowiem czeka Cię impreza stąd do wieczności.

niespodzianka

NIESPODZIANKA

Potrafisz dotrzymać tajemnicy? My też. Zabierz się z nami do Zawoi, aby poznać największą tajemnicę ludzkości!

Nie masz stroju na imprezę? Możesz wykorzystać kod na 10% zniżki do Sklepu Animatora! Kod to „adapciak”.

Zobacz jak bawiliśmy się w poprzednich latach!